حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مضرات رابطه مقعدی

همه می دانیم که این نوع رابطه به هیچ وجه در اسلام و از لحاظ پزشکی قابل قبول نیست چرا که  مراجع نیز در مورد این عمل جنسی غیر طبیعی در حالتی که زن نسبت به انجام آن «رضایت» داشته باشد کراهت شدید را بیان فرموده اند، وگرنه نزدیکی از پشت حرام می باشد. به همین دلیل چنان چه «زن» راضی به این عمل نباشد، شوهر شرعاً نمی تواند همسرش را مجبور به این کار نماید.

مضرات رابطه مقعدی

سرد مزاجی و بی میلی جنسی

یکی از خطرات مهم برقراری رابطه جنسی این است که چون زنان ( در حدود ۹۰% زنان) از این طریق به ارگاسم نمی رسند و لذت  حقیقی جنسی برای آنان فراهم نمی شود با گذر زمان و تکرار این رابطه دچار سردی نسبت به همسر خود خواهند شد. زیرا این زنان بعد از مدتی حس می کنند تنها وسیله ای برای دفع شهوت همسر خود هستند.

 

بی اختیاری مدفوع

ساختار مقعد بگونه ای است که همانند واژن قابلیت ارتجاعی و لغزندگی ندارد از همین روی امکان آسیب به اسفنکتر مقعد و دهانه ی آن وجود دارد. در نتیجه ی تکرار این امر ممکن است زن دچار بی اختیاری در دفع مدفوع گردد که این بیماری نیاز به عمل جراحی و تحمل مشکلات بعد از آن را دارد.

 

بیماری های آمیزشی مقعدی

بی شک برقراری این رابطه برای مردان نیز بی ضرر نخواهد بود زیرا که مقعد محیطی آلوده و محل ذخيره فضولات دستگاه گوارش است از همین روی حاوی میکروب های زیادی است که می تواند از طریق آلت مرد وارد بدن او شود و بیماری های آمیزشی بعدی را به همراه آورد.از طرفی مخاط مقعد بسيار ظريف و نازک است در نتیجه احتمال پارگي و انتقال ويروس ايدز از طريق آن به داخل خون بسیار زياد می باشد.

 

فشار به کیسه های منی

برقراری این رابطه موجب می شود دیواره های روده همانند یک کش محکم اطراف آلت مرد را فرا گیرد و در لحظه خروج منی مانند یک سد عمل کند در نتیجه احتمال پس زدن مني به عقب، فشار به کيسه­ هاي مني، غده پروستات و عوارض ناشي از آن افزایش می یابد.

 

زود انزالی

یکی از عوارضی که شاید کمتر به آن پرداخته می شود، ابتلا به زود انزالی است که در نتیجه ی این امر، فرد نمی تواند از برقراری رابطه با همسرش لذت کافی را ببرد و دچار سرد مزاجی می شود.

halehala_wp
درباره ما
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
مشهد - شهرک غرب
09159156202
info@halehalal.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X